KONST / Litografier / Färglitografi 13292004
nr 1329 2004
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, "Hinken". Signerad, numrerad 134/250. Oramat löst blad. Motivet: 45x60 cm
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:25:23
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr